Bizi Arayın: 0538 636 68 81(Whatsapp, Viber)

Saç Restorasyonu & Düzeltme

Hatalı yapılan saç ekimleri kabus olmaktan çıkıyor.

sac-ekimi-duzeltmeGünümüzde saç dökülmelerine karşı mücadelede birçok kişinin son tercihi mecburen saç ekimi uygulamalarından yana olmakta. Türkiye’nin bu alanda Dünya’nın belki de en çok tercih edilen merkezlerinden birisi olması nedeniyle de özellikle ülkemizde saç ekimi uygulamalarına karşı giderek artan bir ilgi söz konusu. Bu oldukça büyük bir fırsat olsa da bununla beraber bu sektöre olan ilgiyi fırsat bilen birçok deneyimsiz merkez de hizmet vermeye başlamış durumda. Bunun sonucunda da yapılan ekimden memnun olmayan kişilerin sayısı da maalesef günden güne artmakta. Yaşanan olumsuzlukları gidermek ise uzman ellerde yapılacak saç ekimi düzeltme ve restorasyon operasyonlarına bağlı.

Saç Düzeltme ve Restorasyon Uygulamaları Hangi Durumlarda Yapılır?

* Ekilen saçların mevcut saçlardan farklı olarak dik bir açıyla çıktığı, çim adam diye tabir edilen durumlarda.

* Hatalı ekim ve uygulama ile ekilen saçların büyük bir kısmının döküldüğü hallerde.

* Yanlış açıyla ekilen saçların yarattığı görüntü bozukluğunun giderilmesi gerektiği durumlarda.

* Klasik yöntem olarak da bilinen FUT ekimi ile yapılmış ekimlerden dolayı gözle görülebilen izlerin yok edilmesi istendiğinde.

* Yine klasik yöntemle yapılan ekimlerde saçların bir bütün halinde değil de şeritler halinde görülmesi durumunda.

Düzeltme operasyonlarının neredeyse tamamına yakını uzman olmayan ellerden çıkan operasyonların sonucundaki hataları gidermek içindir. Bu sebeple ikinci kez aynı hataya düşmeden, bu alanda yetkin kişilerden yardım almak oldukça önemlidir. Sanıldığının aksine düzeltme operasyonlarını yetersiz kaynak ve daha zorlu bir uygulama olması nedeniyle ciddi anlamda uzmanlık gerektirir, süreç ise normal bir ekime göre çok daha zorlu ve uzun olabilmektedir. Kimi zaman ise sonuçları görebilmek adına birden fazla seansa dahi ihtiyaç duyulabilecektir. Bu nedenle ilk defa ekim yaptıracak olanların böyle bir sürece ihtiyaç duymamaları adına doğru tercih yapmaları ilk dikkat edilmesi gereken husustur.

Copyright 2015 Saç Ekimi & Estetik - Saç Dökülmesi Antalya Ana Sayfa | Hakkımızda | Servislerimiz| İletişim