Bizi Arayın: 0538 636 68 81(Whatsapp, Viber)

Orenda Bioteknik Uygulama (Saç dökülmesi)

İsviçre Elma Özü Malus Domestica: Saçları güçlendirir ve dökülmeye karşı etkilidir.

orenda-bioteknicSaçlar, hem erkekler hem de kadınlar için dış görünüşü tamamlayan en önemli parçalardan birisi. Doğduğumuz ilk günden itibaren bizimle birlikte büyüyen ve hayat bulan saçlarımızın ömrü ise ne yazık ki çoğu zaman bizimkinden kısa olmakta. Bunun temelinde genetik etkenler, sağlık sorunları, yetersiz bakım, dengesiz beslenme ve dış etkenler gibi birçok sebebin yattığını söylemek mümkün.

Saçlarını normal sürecinden çok daha erken kaybetmemek ve mevcut saçların çok daha canlı ve güçlü olmasını sağlamak içinse artık birçok kişinin tercihi profesyonel destek ve klinik uygulamalardan yana. Bu uygulamalar arasında ise son dönemin en çok dikkat çeken yöntemlerinden birisi Orenda Bioteknik Uygulama.

Orenda Bioteknik Uygulama Nedir?
Orenda Bioteknik Uygulama, saç köklerinin çok daha güçlü olmasını, saçların daha canlı ve parlak görünmesini sağlayan bir klinik tedavi yöntemi. Tedavini temelinde ise 2008 yılında İspanya’daki In-cosmetics Fuarı’nda “yılın en yenilikçi aktif bitkisel madde” olarak tescillenen Malus Domestica ekstraktı var. Doğadan gelen ve bu mucize etkinin en önemli özelliği ise ilk doğal kök hücre özütü olması ve hücre yenilenmesini hızlandırabiliyor oluşu.

Orenda Bioteknik Uygulama Nasıl Yapılır?
Tedavi, iki aşamadan oluşan bir uygulama. Uygulamanın ilk aşamasında saçlı deride yüzlerce farklı mikro kanal açılmakta ve bu kanallar yardımı ile ozon tedavisi uygulanmakta. Bu sayede saçlı deride kan akışı hızlanmakta, kan hücrelerinin aktifliği artmakta ve saç folikülleri uyarılabilmekte.

Tedavinin ikinci aşamasında ise Malus Domestica ekstraktı ile hazırlanmış olan ORENDA Bioteknik Serum’un saç köklerine ve saçlı deriye uygulanması var. Uygulanan serumun ardından yapılan masajla serumun saç köklerine daha iyi nüfuz etmesi sağlandıktan sonra da tedavi sona ermekte.

Orenda Bioteknik Uygulama Yan Etkileri
Uygulamanın hiçbir yan etkisi yoktur. Uygulama sonrasında kişi günlük hayatına kaldığı yerden devam edebilecektir. Uygulama sonrasında uzmanların vermiş olduğu tavsiyelere de uyulacak olursa saçlar gözle görülür şekilde canlılık ve parlaklık kazanacak, saçlar dökülmeye karşı çok daha güçlü bir direnç gösterecektir.

Copyright 2015 Saç Ekimi & Estetik - Saç Dökülmesi Antalya Ana Sayfa | Hakkımızda | Servislerimiz| İletişim