Bizi Arayın: 0538 636 68 81(Whatsapp, Viber)

Kaş Ekimi

Arzu ettiğiniz kaşlara sahip olmanız için yanınızdayız.

kas-ekimiKaşlarımız çok farkında olmasak da oldukça önemli bir misyonu sahiplenmiş parçalarımızdan birisi. Sudan ve terden gözlerimizi koruyan, güneşe karşı doğal bir gölgelik vazifesi gören ve mimiklerimize detay katan parçalar olmasının yanı sıra özellikle kadınlar için de makyajın ve yüz güzelliğinin vazgeçilmez parçalarından birisidir.

Kaşların insanın çehresinde oldukça önemli bir yer tutuyor olması nedeniyle de zaman içerisinde birçok kişi arzu ettiği görüntüye kavuşmak adına kaşlarına müdahale etmiş ve yanlış uygulamalar ile hiç istemediği sonuçlarla karşılaşmış ya da aşırı makyaj nedeniyle kaşlarının deforme olmasına neden olmuştur. Bunun haricinde yaşanan kazalar nedeniyle de kaşlarının bir kısmını kaybetmiş olan birçok kişi vardır. Bütün bu sorunların çözümü ise günümüz imkanları ile en etkili biçimde, ancak kaş ekimi uygulaması ile mümkündür.

Kaş Ekimi Nedir, Nasıl Yapılır?

Kaş ekimi, aynı saç ekimi uygulamasında olduğu gibi farklı bölgelerden alınan kıl köklerinin, kaşların olduğu bölgeye nakledilmesiyle yapılır. Bunun için kaşların formuna en yakın saç tellerinin bulunduğu ense bölgesinden kökler alınır ve nakledilir.

Yapılacak olan kontrol sonrasında kişinin görüşleri ön planda tutularak nasıl bir kaş formu istendiği öncelikle kalemle çizilir ve bu forma uygun bir şekilde ekim yapabilmek için mikro kanallar açılır. Açılan kanallar ise alınan kökler tek tek yerleştirilerek ekim gerçekleştirilir. Genellikle birkaç saat süren tek bir seans sonucunda da oldukça kolay bir şekilde arzu edilen kaşlara sahip olunabilir. Ekilen kaşlar kalıcıdır.

Kaş Ekimi Fiyatları
Saç ekimi uygulamalarında fiyatlandırma
genellikle nakledilen greft sayısına göre belirlenmektedir. Kaş ekimi için nakledilecek greft sayısı normal bir saç ya da sakal ekimine nazaran çok daha az olacağı için de fiyatlandırması da oldukça caziptir.

Copyright 2015 Saç Ekimi & Estetik - Saç Dökülmesi Antalya Ana Sayfa | Hakkımızda | Servislerimiz| İletişim