Bizi Arayın: 0538 636 68 81(Whatsapp, Viber)

FUE Saç Ekimi

Fue Saç Ekimi sayesinde doğal görünümlü kalıcı saçlar.

sac-ekimiKellik başta erkekler olmak üzere birçok kişinin ortak sorunlarından birisi. Herhangi bir sağlık problemine yol açmasa da bu sorunun beraberinde getirdiği psikolojik baskı bu sorunu yaşayan birçok kişi için hafife alınacak kadar basit değil. Günümüz imkanları ile kelliğin önüne geçmek mümkün olmasa da saç ekimi uygulamaları ile bu soruna kesin bir çözüm bulabilmek mümkün.

Saç ekimi uygulamalarının başarı oranı, bu alanda oldukça fazla uzmana sahip olmamız ve ekonomik fiyatlarla birlikte Türkiye, Dünya’nın saç ekimi merkezlerinden birisi olmuş durumda. Bununla beraber teknolojinin yakından takip edilmesi ile birlikte de artık saç ekiminde en son teknoloji olarak kabul edilen FUE Saç Ekimi de birçok saç ekim merkezinde uygulanabilmekte.

FUE Saç Ekimi Nedir?

Klasik saç ekim yönteminde nakledilecek saç kökleri, deri dokusu ile birlikte şeritler haline alınarak transfer edilmekteydi. FUE yönteminde ise nakledilecek olan saç kökleri özel cihazlar yardımı ile tek tek alınarak, ekim yapılacak bölgeye nakledilmekte ve tek tek ekim yapılmaktadır. Uygulanan yöntemin farkı bu olsa da beraberinde getirdiği birçok avantajı vardır.

FUE Yöntemi Sayesinde;

* Birkaç gün içerisinde günlük hayata kaldığı yerden devam edilebilir.

* Tek bir günde, tek bir seansta istenilen sonuçları almak mümkündür.

* Kesinlikle kesi ve ameliyat izleri oluşmaz.

* Nakil esnasında kayıp yaşanmaz ve nakledilen saç kökleri kalıcıdır.

* Saçlar son derece doğal bir şekilde ve açıda çıkar, birkaç aylık bir süre sonunda ise ekim yapıldığı dahi anlaşılamaz.

* Sadece ense bölgesinden değil, vücudun başka bölgelerinden de kıl köklerinin nakli mümkündür.

* Uygun görüldüğü takdirde ekim yapılacak bölgedeki mevcut saçları dahi kazıtmadan ekim yapabilmek mümkündür. İş ve gündelik hayatını aksatmadan ekim yaptırmak isteyenler için son derece caziptir.

Copyright 2015 Saç Ekimi & Estetik - Saç Dökülmesi Antalya Ana Sayfa | Hakkımızda | Servislerimiz| İletişim